• Wpisów: 408
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 16:44
  • Licznik odwiedzin: 188 807 / 2987 dni
 
cupsgilrs
 
interia360.pl/(…)gorzka-prawda-o-domach-dziecka…

arykuł daria295.pinger.pl/


To co przeczytała jest szokujące, chciałam sprawdzić jak jest naprawdę wiec  pojechała do pobliskiego domu dziecka z rożnymi ciuchami, rożnego rodzaju pisakami i zabawkami i to co tam ujrzałam tak mnie zszokowało, że aż się rozpłakałam.
Te dzieci owszem maja ciepłe miejsce do spania i do odrabiania lekcji, ale panująca tam atmosfera jest taka , że pierwszą  rzeczą jaka przyszła mi   na myśl to  obozy nazistowskie.  Owszem niektórym osobom może wydawać się ze porównanie domu dziecka do obozów to nie na miejscu, ze to złe porównanie? ja twierdze , że jest ono bardzo trafne. dzieci tam przebywające  nie maja  nic , bawią się w niewielkiej piaskownicy pojemnikami po jogurtach i twarożkach, nie maja praktycznie  żadnych zabawek, a największym problemem są ich uczucia. W momencie kiedy weszłam na teren domu dziecka wszystkie dzieci do mnie przybiegły i zaczęły pytać kogo zabiorę, płakałam bo byłam bezradna od tych dzieci czuło się, że nie są kochane, a tej miłości potrzebują, bardziej niż ktoś z nas. o Opiekunach nie będę się wypowiadać, bo pracują tam ludzie -roboty wykonują swoje obowiązki nic więcej, a mi się wydawało, że ludzie którzy pracują z dziećmi to  kochają dają więcej od siebie, jednak moja wizja byłaby  chyba zbyt piękna.


Daję  ten artykuł abyście mogli przemyśleć niektóre spray i na przykład  ciuchy i zabawki po młodszych siostrach i  braciach  dać do domu dziecka czasami kupić jakieś  kredki bloki , przecież to dużo nie kosztuje, a może sprawić tyle radości komuś innemu :D

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 

Inne wpisy tego użytkownika